Taniec w chmurach

Taniec w chmurach to wyjątkowa atrakcja weselna, która sprawi, że Twój pierwszy taniec będzie niezapomnianym przeżyciem. Wytwornica dymu wytworzy gęstą mgłę, która unosi się nad parkiet, tworząc wrażenie, że tańcujesz w chmurach. Ten niesamowity efekt sprawi, że Ty i Twoja druga połówka będziecie wyglądać jak gwiazdy na czerwonym dywanie. 

Jest to idealna atrakcja dla par, które chcą, aby ich pierwszy taniec był wyjątkowy i niepowtarzalny. To także świetny sposób na rozluźnienie się i dobrą zabawę. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi tancerzami, czy dopiero zaczynacie (może pomóc ukryć niedociągnięcia a przede wszystkim zmniejsza stres podczas tańca) , taniec w chmurach zapewni Wam wiele radości i sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. 

Jak to działa?

Taniec w chmurach to bardzo proste rozwiązanie. Wytwornica dymu jest ustawiana na skraju parkietu i włączana tuż przed rozpoczęciem pierwszego tańca. Mgła unosi się nad parkiet, tworząc wrażenie, że tańcujesz w chmurach. Wytwornica dymu jest bezpieczna i nieszkodliwa dla zdrowia. 

Cena zależy od:

 • Długość usługi
 • Miejsce wesela
 • Termin wesela 
 • Ilość suchego lodu (zależna od wielkości Sali lub efektu który chcemy uzyskać) 

Cennik

cena od 1000 zł (z kodem rabatowym -200 PLN)

Drewniany napis Miłość w stylu BOHO

Napis wykonany jest z solidnego drewna i pomalowany na jasny  naturalny kolor, aby wyraźnie wyeksponować jego słowa. Jest dużych rozmiarów, dzięki czemu z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu na sali weselnej - na scenie, w pobliżu stołu z prezentami, a nawet na zewnątrz. 

Napis jest podświetlany klasycznymi żarówkami Edisona w ciepłym kolorze. Dzięki temu napis będzie wyglądał pięknie zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Żarówki Edisona to nie tylko źródło światła, ale również ciekawy element dekoracyjny. Ich ciepły, przytulny blask nadaje napisowi wyjątkowy charakter. 

Cennik

Cena za wynajem na 2 dni już od 450 PLN + koszt dojazdu 2zł/km

Telefon życzeń

Audio księga gości to świetna atrakcja na ślub i wesele. Dzięki niej możesz zebrać życzenia i pozdrowienia od swoich gości w formie nagrań audio. To wyjątkowy i niezapomniany sposób na utrwalenie ślubnych wspomnień. 

Audio księga gości to retro telefon, który ustawia się w strategicznej lokalizacji na sali weselnej. Goście mogą podejść do telefonu, odebrać słuchawkę i nagrać wiadomość dla Pary Młodej. Mogą życzyć im wszystkiego najlepszego, podzielić się swoimi wspomnieniami lub opowiedzieć zabawną anegdotę, jest to świetna zabawa dla gości, a także dla Pary Młodej. Po ślubie będziecie mogli słuchać nagrań i wspominać wesele. To wyjątkowa pamiątka, która będziecie mogli zachować na lata . 

Pakiet ślubny / cały dzień

 • Telefon życzeń  
 • Stolik pod telefon 
 • Instrukcję obsługi dla gości (Stylowa ramka)
 • Obróbka nagrań oraz ich wysyłka za pośrednictwem adresu @ lub link do chmury

Cennik

cena od 600 zł (z kodem rabatowym -200 PLN)

Iskry i kolorowy dym

Fontanna iskier to spektakularna atrakcja, która sprawi, że Twoje wesele będzie niezapomnianym wydarzeniem. Iskierki wybuchają w powietrzu, tworząc piękną i romantyczną atmosferę. Fontanna iskier to idealna atrakcja na pierwszy taniec, wejście na salę weselną lub inne ważne momenty Twojego wesela,  jest bezpieczna i nieszkodliwa dla zdrowia. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i jest obsługiwana przez wykwalifikowanych operatorów. 

W ofercie również znajduję się spektakularny kolorowy dym który idealnie sprawdza się na zewnątrz w ciągu dnia podczas wyjścia z ceremonii lub podczas zdjęcia grupowego. Są to wysokie na kilkanaście metrów kolorowe słupy dymu świetnie zastępują problematyczne w sprzątaniu konfetti. 

Zalety fontanny iskier:

 • Spektakularny efekt wizualny 
 • Romantyczna atmosfera 
 • Idealna atrakcja na pierwszy taniec, wejście na salę weselną lub inne ważne momenty 
 • Bezpieczna i nieszkodliwa dla zdrowia

Cena zależy od:

 • Długość trwania usługi 
 • Ilość iskier oraz ich wysokość 
 • Miejsce wesela 

Cennik

cena od 400 zł (z kodem rabatowym -100 PLN)

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, sprawdzimy czy mamy wolny termin

© WEDDING PRO. All rights reserved.

Weddingpro / Filmy / Dekoracje / Fotobudki / Prosecca 🎥🌸📸🥂💂📸🍹🚗